Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Mobily - příslušenství > Powerbanky >

Viking SA250W bateriový generátor 60000mAh - VSA250RED

Viking SA250W bateriový generátor 60000mAh - VSA250RED

Cena:

6 799

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Viking SA250W bateriový generátor 60000mAh - VSA250RED: Viking SA250W bateriový generátor Přenosný bateriový generátor se špičkovým výkonem až 300W, zajistí dostatek energie pro nabíjení vaší domácí i venkovní elektroniky do 250W. Výborným pomocníkem ...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem CZC.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem CZC.cz popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

Viking SA250W bateriový generátor 60000mAh - VSA250RED - popis

Viking SA250W bateriový generátor
Přenosný bateriový generátor se špičkovým výkonem až 300W, zajistí dostatek energie pro nabíjení vaší domácí i venkovní elektroniky do 250W. Výborným pomocníkem při kempování, na zahradní oslavy nebo jako záložní zdroj pro domácí spotřebiče v případě dlouhodobého výpadku proudu a další využití:

* TRHY, PRODEJNÍ AKCE - jako hlavní zdroj el. energie pro mobilní pokladny a tiskárny, zajištění osvětlení, energie pro různé kompresory na pivo...
* CESTOVÁNÍ, VÝLETY V PŘÍRODĚ - nabíjení fotoaparátů, kamer, přenosných tiskáren, dalekohledů...
* PRO FOTOGRAFY V PŘÍRODĚ, NA SVATBÁCH - el. energie pro kamery, blesky, fotografická světla...
* KEMPOVÁNÍ - ideální pomocník při kempování, zajistí večerní osvětlení, udrží v provozu přenosnou chladničku, rádio, televizi, satelit..
* PRO KAMERAMANY - ideální záložní zdroj pro tiskové konference, meeting mimo dosahl rozvodné sítě el. energie...
* NA OSLAVY, PÁRTY, jako hlavní zdroj energie pro venkovní osvětlení, hudbu, chladící zařízení, atd.
* ZÁCHRANNÉ SBORY
* BATERIOVÉ JEDNOTKY PRO LÉKAŘSKÉ PŘÍSTROJE - kyslíkové koncentrátory, oxygenerátory, bateriové odsávačky, germicidní svítidla, ionizátory vzduchu, zvlhčovače vzduchu a inhalátory, atd.

Mějte energii stále po ruce
Generátor je vybaven procesorem S.E.C (Smart Energy Control), který nabízí nepřetržité a stabilní DC napětí a proud v ultračisté sinusové vlně. Ke své práci používá výkonnou baterii s kapacitou 60000mAh/ 3,7 V/ 220 Wh. Zabudovaný elektronický vysokonapěťový multiplikátor, díky svým ochranným vlastnostem prodlužuje životnost baterie a zvyšuje její výkon. Velkou výhodu je možnost samostatného provozu bez nutnosti elektrické energie pomocí integrovaného solárního panelu.

Záruka ochrany a bezpečnosti
Systém řízení baterie zabraňuje vzniku nadměrnému proudu, napětí, extrémnímu vybití i přebití a především řídí proces nabíjení a vybíjení baterie. Jeho úkolem je i hlídat teploty zařízení a zabránit přehřívání.

Co vše dokáže?
* 4x 9-12.6V / 5A, 60W (Max) - elektrická chladnička a další automobilová zařízení, která potřebují pro svůj chod vyšší proud. Dále notebooky, LED žárovky, ostatní svítidla, atd.
* 2x 5V-3.1A (Max) - nabíjení telefonů, tabletů, digitální fotoaparáty, zařízení Bluetooth, drony, GPS, čelovky, atd.
* 2x AC zásuvky 230V 50Hz - napájení různých standardních zařízení s požadovaným napětím AC 230V, 300W max

Klíčové vlastnosti
Viking SA250W je ideální pomocník pro zajištění energie pro vaše cesty a výlety, v kancelářích, při kempování, rybaření nebo na stavbě. Bez problémů zvládne napájet všechny domácí, ale i venkovní spotřebiče do max. příkonu 250W. Systém jeho řízení je zabezpečuje celý chod zařízení a ochranu proti přebíjení, zkratu a nadměrnému proudu. Tento užitečný pomocník je nejen skvělou pojistkou v případě výpadku proudu, ale svými dovednostmi i velmi užitečný zdroj energie. 

Výrobce Viking

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Viking SA250W bateriový generátor 60000mAh - VSA250RED užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Selfie tyče nebo Solární nabíječky, Autonabíječky, Tvrzená skla pro mobilní telefony.