HLEDEJCENY.cz

Samsung EB-P1100C 10000 mAh - porovnání cen

Samsung EB-P1100C 10000 mAh

Cena od 497 Kč do 579 Kč

Nabíjejte rychle na cestách
Nová powerbanka Samsung je dodávána s podporou Samsung AFC (15W) a Quick Charge 2.0, která vám umožní rychle nabít, když jste na cestách. S funkčností OCP můžete nabíjet bezpečně, aniž byste se museli starat o nadměrné proudy, které poškozují vaše zařízení.

Rychlé nabíjení
Rychle se nabíjí, abyste mohli ji mohli použít znovu ještě rychleji. Powerbank Samsung zabraňuje přepětí pomocí OVP, takže je možné ji bezpečně nabít na plnou kapacitu za pouhých 220 minut v režimu rychlého nabíjení. Nyní se můžete vrátit k užívání vašeho zařízení rychleji než předchozí modely.

Nabíjejte s dvojnásobnou účinností

Dvš zařízení najednou. Díky kapacitě nabíjení pomocí dvou portů dokáže powerbanka Samsung současně napájet dvě zařízení pro větší pohodlí a mnohem méně potíží.

Vysoká kvalita, vyšší kapacita
Nabíjecí kapacita 10 000 mAh zajišťuje powerbanka Samsung velký přísun energie. Nyní se můžete volně pohybovat venku jak dlouho chcete, aniž byste museli neustále sledovat úroveň baterie vašeho zařízení.

Stylové zařízení

Díky své lithiové polymerní baterii má Samsung štíhlý, lehký a ergonomický design, díky němuž se pohodlně drží v ruce. To také přichází ve dvou odlišných barevných variantách, které vám pomohou s vaším smyslem pro styl.

Technické specifikace:

* Kapacita: 10000 mAh
* Délka kabelu: 0.2 m
* Rozměry: 71x141.8x14 mm
* Hmotnost: 220 g
* Vstupní napětí: 5 V
* Vstupní proud: 2 A
* Výstupní proud: 2 A

 

Všechny obchody


© 2021 HLEDEJCENY.cz