Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Mobily - příslušenství > Powerbanky >

RivaCase RIVAPOWER 1005, 5000mAh - RP-VA1005

RivaCase RIVAPOWER 1005, 5000mAh - RP-VA1005

Cena produktu RivaCase RIVAPOWER 1005, 5000mAh - RP-VA1005 není známa.

 

Popis produktu RivaCase RIVAPOWER 1005, 5000mAh - RP-VA1005: Riva Case Německá značka Riva Case působí po celé Evropě. Jedná se o moderní, inovativní a dynamickou společnost, která na trh dodává výrobky s velmi poutavým designem. Veškeré produkty značky RI...  Více informací


RivaCase RIVAPOWER 1005, 5000mAh - RP-VA1005 - popis

Riva Case
Německá značka Riva Case působí po celé Evropě. Jedná se o moderní, inovativní a dynamickou společnost, která na trh dodává výrobky s velmi poutavým designem. Veškeré produkty značky RIVA CASE odrážejí současné požadavky zákazníků, kterým firma neustále bedlivě naslouchá. Vyznačuje se nejen špičkovou kvalitou zpracování a výdrží svých produktů, ale také moderním provedením včetně pestrých barev.

Power banka RIVAPOWER 1005
Společnost Riva Case představuje záložní zdroj energie, který nabije vaše zařízení tam, kde není možnost nabití. Záložní nabíječka RIVAPOWER 1005 je výborná na cesty, na dovolené, na chatu nebo do přírody. Vždy si budete jisti, že baterie vašeho zařízení vydrží. Tato power banka je díky svému hliníkovému tělu velmi odolná. 

Proč záložní nabíjecí zdroj?

Moderní mobilní zařízení jsou hnaná výkonově dopředu a tím se zvyšuje jejich spotřeba. Proto je dobré být vždy připraven a k tomu vám dopomůže záložní nabíjecí zdroj, který díky jeho hmotnosti můžete vzít kamkoliv sebou. Zdroj s vestavěným akumulátorem se výborně hodí pro nabíjení nejrůznějších mobilníchzařízení na cestách, kde nemáte možnost, jak vaše mobilní zařízení dobít a mít ho tím stále provozu schopné.

Micro USB

Nabíječku propojíte kabelem na jedné straně zakončeným USB konektorem a na druhé příslušnou koncovkou pro vaše zařízení (microUSB). Nabíjení pak probíhá stejně jako by bylo zřízení připojeno na klasickou nabíječku z elektrické sítě. Můžete tak nabíjet běžné modely smartphonů a tabletů.

Lightning konektor

Díky Lightning konektoru konektoru máte možnost synchronizovat data a nabíjet i zařízení firmy Apple, které tímto rozhraním disponují.

Klíčové vlastnosti

Záložní nabíječka, kapacita 5000mAh, micro USB a Apple Lightning konektor (pro nabíjení s originálním kabelem Apple), výstup 1xUSB 5.0V/2.1A, automatické zapnutí / vypnutí, 4x LED indikátor pro kontrolu stavu baterie. Bezpečnostní ochrana proti přebití, podbití, přetížení a zkratu.Lze nabít a vybít více než 500x. Odolné a spolehlivé hliníkové tělo chrání baterii před poškozením. 

Výrobce Rivacase

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu RivaCase RIVAPOWER 1005, 5000mAh - RP-VA1005 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Tvrzená skla pro mobilní telefony nebo Autonabíječky, Selfie tyče, Solární nabíječky.