Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Mobily - příslušenství > Powerbanky >

MiniBatt PRO VR startovací motorová sada s testerem - MB-PROVR

MiniBatt PRO VR startovací motorová sada s testerem - MB-PROVR

Cena produktu MiniBatt PRO VR startovací motorová sada s tes... není známa.

 

Popis produktu MiniBatt PRO VR startovací motorová sada s testerem - MB-PROVR: MiniBatt PRO VR – startovací motorová sada a powerbanka MiniBatt PRO VR je praktická startovací motorová sada skládající se ze startovacích kabelů a výkonné MiniBatt power banky. S touto sadou mů...  Více informací


MiniBatt PRO VR startovací motorová sada s testerem - MB-PROVR - popis

MiniBatt PRO VR – startovací motorová sada a powerbanka
MiniBatt PRO VR je praktická startovací motorová sada skládající se ze startovacích kabelů a výkonné MiniBatt power banky. S touto sadou můžete jednoduše dodat šťávu nejen svým chytrým zařízením, ale třeba i automobilu či motorce, které odmítají nastartovat!

* funkce power banky
* možnost nastartování motorů až do objemu 2500 ccm
* kapacita 20 000 mAh
* LED svítilna se třemi režimy svícení

Funkce power banky
Power banka je pojem, který označuje univerzální externí baterii (nebo nabíječku) ze které můžete doplnit energii vašemu chytrému přístroji. Tyto baterie v sobě ukrývají akumulátor, který dokáže dobíjet další zařízení. Přenosné Power banky nejčastěji využijete jako záložní zdroj energie na cestách a v místech, kde není možné jiným způsobem dobít vaše zařízení.
V tomto konkrétním případě se jedná o power banku o kapacitě 20 000 mA s kterou dokážete v pohodě nastartovat i dopravní prostředek s motorem až do objemu 2500 ccm. Kromě funkce startování přes kabely určitě také uvítáte integrovanou LED svítilnu s třemi funkcemi svícení:
* klasické
* SOS
* stroboskop

Funkce startéru
Pokud jste již někdy zažili situaci, že vám nenastartoval vůz či motorka, pak jistě víte, že nastartovat bez pomoci dalšího účastníka provozu prostě nelze. Se sadou MiniBatt PRO VR bude každá takováto prekérní situace vyřešena raz dva.
V této sadě naleznete totiž startovací kabely, které připevníte na baterii a druhý konec kabelů zastrčíte do MiniBatt powerbanky, z té je pak vyslán silný elektrický výboj, který vám pomůže nastartovat.

Postup, jak startovat
Než nastartujete:
* Nespojujte svorky k sobě
* Nemačkejte tlačítko BOOST předtím, než připojíte svorky na autobaterii
* Určeno pouze pro motory s 12 V baterií
* Červená svorka +
* Černá svorka –  

Návod, jak nastartovat:
* Připojte MiniBatt zástrčku k powerbance a ujistěte se, že je indikátor na kabelech vypnutý 
* Připojte červenou svorku ke kladné (+) hodnotě akumulátoru a černou svorku k záporné (–) hodnotě autobaterie

Dále postupujte podle instrukcí a světel na indikátoru na kabelech 
ZELENÉ SVĚTLO svítí: 
Připojení je správné a můžete rovnou zapnout motor
ČERVENÉ SVĚTLO s alarmem: 
Spojení je špatné a alarm vás upozorňuje na kontrolu a opravu svorek, počkejte dokud se nerozsvítí zelená kontrolka
ZELENÉ SVĚTLO s alarmem: 
Baterie ve vozidle je vybitá, stiskněte tlačítko BOOST, počkejte než se rozsvítí zelené světlo a poté do 30 sekund zapněte motor
Žádné světlo nesvítí ani nehouká alarm: 
Baterie ve vozidle může být poškozená. Znovu zkontrolujte připojení svorek na autobaterii a poté stiskněte tlačítko BOOST. Počkejte dokud se nerozsvítí zelené světlo a do 30 sekund zapněte motor  
Po nastartování auta, vyjměte startovací kabely a nechte motor běžet 

Klíčové vlastnosti
Výkonná power banka s kapacitou 20 000 mAh s integrovanou LED svítilnou s třemi režimy svícení (klasické, SOS, stroboskop). K power bance jsou v balení přiloženy startovací kabely, díky této výbavě pak můžete nastartovat dopravní prostředek s motorem až do objemu 2500 ccm. Určeno pro motory s max. napětím 12 V. Power banka má pogumovaný povrch. Výstupní napětí a proud USB 5V – 2.4 A. Čas do plného dobití 4 hodiny. Životnost baterie >1000 cyklů. Certifikace CE, RoHS a FCC. Rozměry 155 x 79 x 16 mm. Hmotnost 190 g.
Obsah balení:
* MiniBatt POCKET VR
* Startovací kabely
* Nabíjecí 3v1 kabel (microUSB, Lightning a USB-C)
* EN manuál 

Výrobce Minibatt

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu MiniBatt PRO VR startovací motorová sada s testerem - MB-PROVR užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Autonabíječky nebo Selfie tyče, Solární nabíječky, Tvrzená skla pro mobilní telefony.