Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Mobily - příslušenství > Powerbanky >

Mcdodo 10000mAh s kabelem microUSB - MC-4941

Mcdodo 10000mAh s kabelem microUSB - MC-4941

Cena produktu Mcdodo 10000mAh s kabelem microUSB - MC-4941 není známa.

 

Popis produktu Mcdodo 10000mAh s kabelem microUSB - MC-4941: Mcdodo Excelle Series 10000mAh PowerBank with Cable Nebojte se, že vám dojde šťáva! Mějte vždy při sobě powerbanku Mcdodo Excelle Series, která vás podrží! Nečeká na vás nic jiného než minimální ...  Více informací


Mcdodo 10000mAh s kabelem microUSB - MC-4941 - popis

Mcdodo Excelle Series 10000mAh PowerBank with Cable
Nebojte se, že vám dojde šťáva! Mějte vždy při sobě powerbanku Mcdodo Excelle Series, která vás podrží! Nečeká na vás nic jiného než minimální rozměry, super kapacita a možnost dobíjet jak mobilní telefony s Micro USB konektorem, tak telefony s Lightning konektorem.
 To nejlepší pro vás
* Rychlé a bezpečné nabíjení
* Kapacita 10000 mAh
* Integrovaný kabel
* Micro USB konektor a Lightning adaptér
* Možnost nabíjení dvou zařízení zároveň

Nabíjejte dvě zařízení najednou
Nemusíte čekat, až se vám nabije telefon a pak začít nabíjet tablet! Powerbanka Mcdodo nabízí možnost dobíjení dvou zařízení zároveň. Užijte si to pohodlí vestavěného kabelu a USB výstupu, který je připraven pro dobíjení druhého zařízení.

Tenká a snadno přenosná
Tak tenká a malá, že nezabere více místa než váš mobilní telefon. Toto provedení zajišťuje, že tento náhradní zdroj energie můžete mít vždy po ruce a navíc vám zůstane ještě dostatek prostoru na vaše ostatní důležité věci.

Klíčové vlastnosti
Stylová a velmi tenká powerbanka vybavena integrovaným kabelem s Micro USB konektorem a Lightning adaptérem. Kapacita 10000 mAh. Možnost nabíjení dvou zařízení najednou. Kompaktní rozměry. LED indikace stavu. 8stupňová ochrana připojeného zařízení.

Výrobce Mcdodo

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Mcdodo 10000mAh s kabelem microUSB - MC-4941 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Tvrzená skla pro mobilní telefony nebo Autonabíječky, Selfie tyče, Solární nabíječky.